Echipa

Habitas Imobiliare activeaza pe piata imobiliara din Cluj-Napoca, inca din 2002.

De-a lungul timpului compania noastra s-a bucurat de o evolutie dinamica, demonstrand ca succesul afacerii are la baza rezultatele deosebite ale agentilor, experienta, profesionalismul si imbunatatirea permanenta a serviciilor prestate.

Obiectivele noastre sunt bine definite, alimentate de dorinta de a acoperi toate cerintele si nevoile clientilor nostri, intr-o maniera profesionala.

Dedicam cunostintele noastre in domeniu si ne dorim sa construim o relatie solida cu clientii nostri, relatie bazata in primul rand, pe incredere reciproca.

Fiindca ne place sa fim cat mai informati si la curent cu tot ce implica piata imobiliara, punem la dispozitie o baza de date consistenta, actualizata in permanenta, cu cele mai proaspete oferte de pe piata. In plus, agentii nostri sunt intr-o continua formare, participand la evenimente din domeniu.

Echipa noastra

Dorinta comuna de a excela in domeniul imobiliar si de a schimba perceptia asupra pietei de servicii imobiliare, ne-a adus impreuna.

Suntem o echipa de profesionisti care cunoaste perfect piata imobiliara, ne bazam pe principii bine definite, suntem mereu deschisi noilor provocari, iar succesul nostru este rezultatul garantiei calitatii serviciilor oferite.

Ceea ce ne recomanda ca o echipa de succes este experienta dobandita de-a lungul celor 15 ani de activitate, devotamentul, corectitudinea si respectul fata de client.

Hosszu Ioan

MANAGER

0724.777.881

ioan.hosszu@habitas.ro

Ofertele agentului
Petrus Cosmin

DIRECTOR DE VANZARI

0721.492.128

cosmin.petrus@habitas.ro

Ofertele agentului
Szekely Tunde

CONSILIER IMOBILIAR

0728.031.578

tunde.szekely@habitas.ro

Ofertele agentului
Ficior Sebastian

CONSILIER IMOBILIAR

0786.173.350

sebastian.ficior@habitas.ro

Ofertele agentului
Sucilea Cristina

ASISTENT MANAGER

0786.173.347

cristina.sucilea@habitas.ro

Ofertele agentului
Carpea Teodora

CONSILIER JURIDIC

0786.173.779

teodora.carpea@habitas.ro

Ofertele agentului
Rusu Cornelia

CONSILIER IMOBILIAR

0728.031.580

cornelia.rusu@habitas.ro

Ofertele agentului
Bichis Alin

CONSILIER IMOBILIAR

0769.045.878

alin.bichis@habitas.ro

Ofertele agentului
Pintea Alexandra

CONSILIER IMOBILIAR

0748.111.298

alexandra.pintea@habitas.ro

Ofertele agentului
Nicoleta Muresan

CONSILIER IMOBILIAR

0786.173.777

nicoleta.muresan@habitas.ro

Ofertele agentului
Craciun Gheorghe

CONSILIER IMOBILIAR

0786.736.002

gheorghe.craciun@habitas.ro

Ofertele agentului
Abrudean Ovidiu

CONSILIER IMOBILIAR

0728.031.583

ovidiu.abrudean@habitas.ro

Ofertele agentului
Habitas Imobiliare Office

HABITAS IMOBILIARE

0743.590.059

office@habitas.ro

Ofertele agentului
Bondar Bogdan

CONSILIER IMOBILIAR

0786.173.349

bogdan.bondar@habitas.ro

Ofertele agentului
Munteanu Andrada

CONSILIER IMOBILIAR

0786.736.001

andrada.munteanu@habitas.ro

Ofertele agentului
Potra Eugen

CONSILIER IMOBILIAR

0786.736.003

eugen.potra@habitas.ro

Ofertele agentului